Mar 3, 2010


...and bunny always saves the day!

14 comments:

 1. Ma näen, et sa pole vist küülikute-alal eriline praktik? Sest, kui sul oleks olnud kunagi isiklik küülik, siis sa teaksid, et küülik on võimatult tohmlik loomake, kelle kogu sotsiaalne võimekus piirdub söömise ja sellele järgneva tugitegevusega.

  Kui sa püüad küülikuga mingil moel kontakti luua või lausa suhelda, lahkud sa sessioonilt hing täis sadu vastamata küsimusi: miks küülik nii loll on? kas ta mõtleb midagi? Mis teda peale salatilehe veel huvitab? Miks ta nii ajuvaba on? jne jne jne.

  Küülik on hullem, kui kana!

  ReplyDelete
 2. Ma arvan, et ükski loom, kes on evolutsioonis vastu pidanud ning kelle liik on tänasesse päeva välja jõudnud, ei saa olla rumal :).
  Eva,
  sõbralikult

  ReplyDelete
 3. Mul oli endal küülik. Kingiti mulle ja mu õele kummalegi 8daks sünnipäevaks. Algul olid linna kortteris, siis suvilas ja sügisel viidi isa sõbra juurde. Kuni tuli kurb uudis et üks põgenes ära ja teine suri ära. ..ja järgmine nädalavahetus grilliti suvilas jäneseid...

  ReplyDelete
 4. No ma ei tea , Eva. Kunagi 1000a tagasi oli evolutsioon ehk veel tõepoolest olemas, aga viimased 200a pole evolutsioonist midagi alles.

  Küülikuid toodetakse suurte gruppidena küülikufarmis. Keemikud katsetavad nende peal uusi juuksevärve ja muud huvilised aretavad neid nii nagu tunne peale tuleb.

  Korralikud targad metsajänesed on muutunud marginaalseks grupiks.

  ReplyDelete
 5. Evolutsioon toimub ikka kogu aeg. Näiteks peale seda kui leiutati sms:id muutus pöial väga arenenud näpuks.
  Ja ma usin et seed labori küülikud on ka juba väga vilunud huulte värvimisel ;)

  ReplyDelete
 6. Olen nõus. Evolutsioon toimub kogu aeg, olgu siis valikukriteeriumid millised tahes. Ainult et inimese poolt tehtud valikut nimetatakse tõuaretuseks.

  ReplyDelete
 7. Mis evolutsioon see siis on, kui toimub tõuaretus? Sellisel juhul on ju tegemist piibelliku loomislooga. Juhitud protsess.

  Darwin uskus aga juhuslikkusesse...

  ReplyDelete
 8. Ma pean lolliks seda, kes peab küülikut lolliks... See et ta ei oska käituda sinu soovide järgi ei tee veel kedagi lolliks. Võibolla oled ise nii piiratud võimetega, et ei oska suhelda küülikuga...

  Krista

  ReplyDelete
 9. Väga huvitav vaatenurk! sest asjad ju tulevad enda seest ja pada sõimab katelt jne...
  Täitsa väärt tikkimist diivanipadja peale :)

  ReplyDelete
 10. Krista,sa ei taba üldse pointi. Ma ei PEA küülikut lolliks vaid TEAN, et ta on loll. See on katseliselt tõestatud teaduslik fakt.

  ReplyDelete
 11. No selge fakt on et;
  a) Asjadest ei suhtle küülikutega
  b) krista suhtleb küülikutega

  ...aga pole ilus teisi lolliks sõimata kui isegi ei tunne neid.

  ReplyDelete
 12. Katseliselt tõestatud teaduslikud faktid on ka toredad asjad... ja loomulikult valge rass on kõik se parem oma katsetega teiste rasside ja loomade suhtes. WHITE POWER!

  Ja ma arvan ka et kõik kahe aastased lapsed on ka LOLLID sest ma tegin teaduslikud katsed (samad mis jänestele) ja nad ei läbinud neid...

  Krista

  ReplyDelete
 13. Krista, sul on väga huvitavad argumendid. Kuid vajavad ehk veel pisut süstematiseerimist?

  Näiteks see valge jõu-teema tundub pisut seosetu. Ka jänese võrdlemine kaheaastase lapsega on veidi küsitav.

  Kuid suures plaanis siiski väga intrigeerivad mõtted! Tubli tüdruk!

  ReplyDelete
 14. oih, aga vaadake kui hoolikalt kõrv kikkis se fotol olev jänku meie arutelu pealt kuulab.

  ReplyDelete